E-DEKOR HEDİYE ETMEK İSTİYORUM!

Lütfen formu doldurmadan önce kullanıcı ve üyelik koşulları ile sık sorulan sorular bölümlerini okuyunuz.

Ad Soyad (Gönderen)
Ad Soyad (Alıcı)
Alıcıya gönderileceği tarih nedir?
Hediye edilecek paket/ bütçe nedir?
Gönderenin e-posta adresi nedir?
Gönderenin telefon numarası nedir?
Alıcının telefon numarası nedir?
Mesajınız
Mimpera'yı nereden duydunuz?
Alıcının e-posta adresi nedir?
Kullanıcı koşullarını okudum ve kabul ediyorum.
Gönder
​​
ŞARTLAR VE KOŞULLAR

1. E-dekor, yalnızca ONLINE mimari danışma hizmetidir. Tüm hizmetler mekanınızın görünümünü iyileştirmek için öneri olarak düşünülür; inşaat amaçları için değildir.

2. E-Hediye kartları, Mimpera Mimarlık tarafından verilir ve bakiye sadece seçilen ürün paketi ile sınırlıdır.

3. E-Hediye kartları iade edilemez, daha önce satın alınan hizmetlere uygulanamaz, bir kredi kartı bakiyesini ödemek veya başka bir hediye kartı satın almak için kullanılamaz.

4. Bir E-Hediye kart kaybolursa, çalınır veya yok edilirse, kart numarasını verirseniz Mimpera Mimarlık onu değiştirebilir. Değiştirme kartı, Mimpera Mimarlık'ın isteğinizi tamamen işleyişinde e-hediye kartın değeri olacaktır.

5. Bir E-Hediye kartı alındığı tarihten itibaren 6 ay içinde kullanılmalıdır. Aksi takdirde geçersiz sayılacaktır.

6. Müşteri, müşterinin projeyle ilgili gereksinimleri hakkında tam bilgi vermeyi kabul eder.

7. Mimpera Mimarlık, mesleki beceri, özen ve e-dekor projesinin düzenli ilerlemesiyle tutarlı olacak şekilde hizmetleri hızla yapacak.

8. E-dekor müşterisi kesinlikle çevrimiçi iletişimle bağlantı kurmayı kabul eder. Müşteri ayrıca telefon görüşmesi başına 75 TL+ KDV veya talep edilmesi halinde kişi başına yapılan ziyaretler için saat başına 75 TL +KDV ek ücret ödemeyi kabul eder.

9. Mimpera Mimarlık, e-dekor projesiyle bağlantılı inşaat, imalat, teslimat ve kurulum veya güvenlik önlemlerinin araçları, yöntemleri veya prosedürlerinden sorumlu olmayacaktır; Yüklenicinin veya herhangi birinin, taşeronun, tedarikçinin veya e-dekor projesinde çalışmayı yapan diğer kişinin eylem veya ihmalleri; Veya herhangi bir başarısızlıktan dolayı herhangi bir takvim veya tamamlanma tarihlerini karşılamamaları Mimpera Mimarlık'ın sorumluluğunda değildir.

10. Mimpera Mimarlık, e-dekor projesi önerileri ile bağlantılı olarak yapılan satın alımlar için onarım, değiştirme veya navlun talepleri ayarlamakla sorumlu tutulamaz.

11. "Gönder" düğmesini tıklayarak bu şartlar ve koşulları kabul etmiş olursunuz.